Home Këshilla Je i / e bukur , poston foto ne facebook provokative ?...

Je i / e bukur , poston foto ne facebook provokative ? Kjo eshte per ty …

0 views
0
SHARE

Je i / e bukur , poston foto ne facebook provokative ? Kjo eshte per ty …

 Rukje per me shkaterru syrin e keq dhe smiren per bukuri – Naim Karim
Degjoje kete rukje me kufje ,sy mbyllurr
Degjoje cdo dite … !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here