Home Edukim I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në...

I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në Han të Elezit

23 views
0
SHARE

Një humbje e madhe ka ndodhur për Familjen Koraqi nga Komuna e Hanit të Elezit.

I riu, S.Koraqi është aksidentuar mbrëmë në vendin e punës, në një gurëthyes në Han të Elezit, shkruan Indeksonline.

Indeksonline mëson se ai u vetaksidentua në vendin e punës. Dyshohet se të riun e ka zënë kamioni përfuni.

I ndjeri ka lënë pas gruan dhe dy fëmijë.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/i-riu-humb-jeten-ne-vendin-e-punes-e-ze-kamioni-ne-han-te-elezit/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here