Home Edukim I hapet valixhja, shqiptarit i fluturojnë mijëra euro në aeroportin e Holandës

I hapet valixhja, shqiptarit i fluturojnë mijëra euro në aeroportin e Holandës

22 views
0
SHARE

Para që fluturojnë anembanë aeroportit; kjo ka ndodhur në Schiphol, Hollandë, ku krejt papritur, një shqiptari i është hapur valixhja, e cila mbante brenda afro 50 mijë euro.

Lajmi në fjalë është bërë me dijeni nga televizioni WNL. Mësohet se 30-vjeçari kish’ fluturuar nga Spanja drejt Holandës dhe aktualisht akuzohet për pastrim parash.

Pas incidentit, ku një lum kartëmonedhash flutuan në ajër, shqiptari u arrestua menjëherë në aeroport duke mos dhënën asnjë shpjegim për paratë që mbante në valixhe./tch

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/i-hapet-valixhja-shqiptarit-i-fluturojne-mijera-euro-ne-aeroportin-e-holandes/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here