Home Këshilla HIXHAMA- Më e mira që mundë të bëni për shëndetin tuaj!

HIXHAMA- Më e mira që mundë të bëni për shëndetin tuaj!

0 views
0
SHARE

HIXHAMA
Më e mira që mundë të bëni për shëndetin tuaj!

Hixhamja – Freskon organizmin, rrit imunitetin, stabilizon tensjonin, largon stresin, lodhjen, plogështin, marramendjen, forcon shikimin, largon dhe lehtëson dhimbjet e ndryshme në pjesë të caktuara të trupin, forcon memorien, ulë kolesterolin në gjak, pastron arteriet dhe venat e mëdha dh të vogla të gjakut, stimulon qarkullimin e gjakut, pastron venat limfatike dhe nyjet limfatike, absorbon toksinat dhe efektet e barnave nga trupi të cilat janë të vendosura në grumbullimin e gjakut mes lëkurës dhe muskujve, Stimulon të folurit, dëgjimin, thith acidet e tepërta nga trupi.
Zvogëlon përqindjen e uresë në gjak, shërim dhe lehtësim për shumë probleme shëndetësore!

•kineziterapi
•elektroterapi
•masazhë
•vacum masazhë
•kiropraktikë
•cupping therapyHixhama
•kinesiotapping
•krioterapi
•drenazh limfatike ,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here