Home Edukim Glauk Konjuca zgjedhet kryeparlamnetar

Glauk Konjuca zgjedhet kryeparlamnetar

25 views
0
SHARE

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe nënkryetari i kësaj partie, Glauk Konjufca është zgjedhur kryetar i Kuvendit të Kosovës.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/glauk-konjuca-zgjedhet-kryeparlamnetar/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here