Home Edukim Festa e tepruar, 6 fëmijë morën lëndime në duar e sy

Festa e tepruar, 6 fëmijë morën lëndime në duar e sy

20 views
0
SHARE

6 fëmijë janë lënduar nga hedhja e fishekzjarrëve gjatë ndërrimit të motmoteve.

Këtë e ka konfirmuar Agron Qitaku, përgjegjës I ndërrimit në Emergjencën e QKUK-së.

“Deri më tash kemi 6 lë lënduar, me lëndme të lehta. Katër prej tyre janë në regjionin e durëve dhe syve.Kryesisht kanë qenë fëmijë”, ka thënë ai

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/festa-e-tepruar-6-femije-moren-lendime-ne-duar-e-sy/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here