Home Edukim Erdoğan pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Erdoğan pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

28 views
0
SHARE

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan ka pritur në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi mes presidentit Erdoğan dhe kryeministrit Rama u zhvillua me dyer të mbyllura për mediat për rreth 1.5 orë në Pallatin Dolmabahçe në Stamboll.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/erdogan-pret-ne-takim-kryeministrin-e-shqiperise-edi-rama/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here