Home Edukim Erdoğan paralajmëron 500 njësi banimi në Shqipëri

Erdoğan paralajmëron 500 njësi banimi në Shqipëri

37 views
0
SHARE

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan: Shpresojmë që ekipet tona do të kryejnë punimet në vendet e përshtatshme në Shqipëri dhe si vëllezër turq do të ndërtojnë 500 njësi banimi.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/erdogan-paralajmeron-500-njesi-banimi-ne-shqiperi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here