Home Edukim Ekstradohet nga Gjermania në Kosovë e dyshuara për vrasje

Ekstradohet nga Gjermania në Kosovë e dyshuara për vrasje

32 views
0
SHARE

Një grua e dyshuar është ekstraduar gjatë ditës së djeshme nga Gjermani në Kosovë, si e dyshuar për vrasje të rëndë.

Policia ka bërë të ditur se e dyshuara nga Ferizaj dyshohet për një vrasje të rënë e cila ka ndodhur me 2 shtator të vitit 2018.

E dyshuara pas ekstradimit, është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e paraburgimit.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/ekstradohet-nga-gjermania-ne-kosove-e-dyshuara-per-vrasje/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here