Home Edukim Ekipi i Milanit: Mendjen e kemi te vëllezërit dhe motrat në Shqipëri!

Ekipi i Milanit: Mendjen e kemi te vëllezërit dhe motrat në Shqipëri!

29 views
0
SHARE

Ekipi i Milanit nëpërmjet një postimi në rrjetin social Twitter ka shprehur keqardhje dhe solidarizim me tragjedinë që ka prekur Shqipërinë.

Në postimin e tyre shkruhet:

“Në këto momente tragjike, mendjet i kemi te vëllezërit dhe motrat në Shqipëri që janë goditur nga një tërmet katastrofal. Bëhuni të fortë”, shkruhet në postimin e shoqëruar me ngjyrat kuq e zi, të cilat korrespondojnë jo vetëm me ngjyrat e shtetit shqiptar, por edhe me ato të klubit italian.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/ekipi-i-milanit-mendjen-e-kemi-te-vellezerit-dhe-motrat-ne-shqiperi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here