Home Edukim Edhe “Legjendat” e Llapit në aksion për grumbullimin e ndihmave

Edhe “Legjendat” e Llapit në aksion për grumbullimin e ndihmave

27 views
0
SHARE

Aksionit humanitar për grumbullimin e ndihmave për i është bashkuar edhe grupi i tifozëve të Llapit “Legjendat”.

“Jemi në përkrahje të vazhdueshme të iniciativës së tifogrupit tonë ‘Legjendat’ për t’iu siguruar ndihma familjeve të prekura nga tërmeti në Shqipëri. Sot iniciativa e nisur nga ora 10:00 tek stadiumi ‘Zahir Pajaziti’ është përkrahur nga stafi i klubit dhe futbollistët. Ju ftojmë që të na bashkëngjiteni në iniciativën për ndihmë të familjeve në Shqipëri”, thuhet në njoftimin e “Legjendave”.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/edhe-legjendat-e-llapit-ne-aksion-per-grumbullimin-e-ndihmave/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here