Home Këshilla E ze gjumi kur fillon te lexoje liber fetar

E ze gjumi kur fillon te lexoje liber fetar

103 views
0
SHARE

E ze gjumi kur fillon te lexoje liber fetar: nese eshte tip i zgjuar, ka mesysh.
nje rast: nje vajze njesoj si ky djali; vajza dyshonte tek gjyshja, e cila i bente magji kesaj ngaqe ishte e zgjuar, qe te barazohej me kusherirat e tjera.
per rastin ne fjale: sa me shume dua dhe Kuran, sidomos Felek dhe Nas;

Raste nga specialisti i rukjes (metafizikes) H.Ibshi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here