Home Edukim Dyshohet për 5 viktima nga tërmeti, 4 gra në Thuman dhe një...

Dyshohet për 5 viktima nga tërmeti, 4 gra në Thuman dhe një person tjetër në Durrës

30 views
0
SHARE

Rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti. Ka shkuar në 5 numri personave dyshohet që kanë humbur jetë.

4 gra në Thumanë dhe një person në Durrës janë lajmet që vijnë së fundmi.

Vazhdon puna për nxjerrjen nga rrënojat e pallatit të shembur në Thumanë. Në terren ndodhen forca nga ekipi i ndërhyrjes së shpejtë dhe disa qytetarë.

Vetëm në orën e fundit kanë rënë mbi 6 tërmete.

Ndërsa sot në total janë 17 lëkundje.

Magnituda raportohet 5.4 i shkallës rihter.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/dyshohet-per-5-viktima-nga-termeti-4-gra-ne-thuman-dhe-nje-person-tjeter-ne-durres/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here