Home Edukim Dhoma e Përfaqësuesve së shpejti dërgon padinë kundër Trumpit në Senat

Dhoma e Përfaqësuesve së shpejti dërgon padinë kundër Trumpit në Senat

21 views
0
SHARE

Shtëpia e Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara do t’i dërgojë Senatit akuzat “ndoshta së shpejti” të bëra në atë Dhomë kundër presidentit Donald Trump për të filluar procedurat e fajësimit ndaj tij, tha kryetarja e Dhomës Nancy Pelosi në konferencën e sotme për shtyp.

“Ne kemi nevojë të punojmë zgjuar dhe strategjikisht,” tha Pelosi, transmeton Reuters.

SHPËRNDAJE

Dhoma e Përfaqësuesve së shpejti dërgon padinë kundër Trumpit në Senat

SHARE
Previous articleSpecialja fton deputetin e PDK-së
Next articleKurti – Mustafa, sot pritet tjetër takim
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here