Home Edukim Dhimbja e shqiptarëve edhe në Arabi, shpaloset flamuri shqiptar në mes të...

Dhimbja e shqiptarëve edhe në Arabi, shpaloset flamuri shqiptar në mes të Abu Dhabi-t

30 views
0
SHARE

Pas tërmetit apokaliptik që goditi Shqipërinë janë solidarizuar edhe shtete të tjera dhe bashkëkombës në të gjithë botën.

Rasti më i fundit vjen nga Emiratet e Bashkuara Arabe, ku flamuri shqiptar është ngritur në mes të Abu Dhabi-t.

Shqipëria është në gjendje emergjence, por për fat nuk ka munguar mbështetja për të prekurit, nga vetë shqiptarët dhe popujt e tjerë.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/dhimbja-e-shqiptareve-edhe-ne-arabi-shpaloset-flamuri-shqiptar-ne-mes-te-abu-dhabi-t/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here