Home Këshilla Degjoje kete rukje special per mesysh dhe hased

Degjoje kete rukje special per mesysh dhe hased

0 views
0
SHARE
Merri kufjet degjoje me sy mbyllur dhe koncentrim maksimal.
Nese i din suret apo i meson vazhdo keshtu minimumi 40 dite,dhe vazhdo deri sa te persmisohesh teresisht.
Ju lutem shperndajeni,pasi qe shume njerez kane vetem per kete nevoje ndersa bredhin larte e poshte tek shume mjek dhe prape pa sherim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here