Home Edukim Dalin pamjet 3D: Kështu u eliminua Jamal Khashoggi në konsullatën e Arabisë...

Dalin pamjet 3D: Kështu u eliminua Jamal Khashoggi në konsullatën e Arabisë Saudite në Stamboll

22 views
0
SHARE

[embedded content]

Zyrtarët turq kanë dhene detaje per vrasjen e gazetarit saudit Jamal Khashoggi, trupi i te cilit nuk u gjet asnjehere pasi kishte hyre ne ambasaden saudite ne Stamboll ne kerkim te disa dokumenteve.

Nga ajo kohe, ai u vra dhe më pas trupi i tij u masakrua me një sharrë kockash.

Më poshtë gjeni videon 3D të publikuar nga Al Jazeera Balkans.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/dalin-pamjet-3d-keshtu-u-eliminua-jamal-khashoggi-ne-konsullaten-e-arabise-saudite-ne-stamboll/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here