Home Këshilla Bëni rukje në Ramazan sepse

Bëni rukje në Ramazan sepse

136 views
0
SHARE

Bëni rukje në Ramazan sepse:

-Janë të prangosur shejtanët,dhe me lejen e Allahut rukja do ti lodhë edhe më shumë.

– Me agjërim shtohet devotshmeria,dhe dihet që devotshmëria e njeriut e lodhë exhinin nëse e ka në trup.

-Ramazani eshte muaj i Kuranit.(lexojeni vet ose le të ju lexohet nga të tjerët)

– Në Ramazan shumë më efektive janë rukjet,këtë e dëshmon çdo rukjexhi dhe pacient.

 Hoxhë Hajrullah Aliu +383 45 676 264

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here