Home Edukim Atentat në Tepelenë, një i vrarë dhe një i plagosur

Atentat në Tepelenë, një i vrarë dhe një i plagosur

32 views
0
SHARE

Një person është vrarë me armë zjarri dhe vëllai i tij është plagosur mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Tepelenës.

Mësohet se është vrarë me armë zjarri 46-vjeçari me iniciale A.B dhe është plagosur vëllai i tij 42-vjeçari me iniciale A.B.

42-vjeçari është jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihet ende detaje të tjera rreth ngjarjes./Opinion.al/

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/atentat-ne-tepelene-nje-i-vrare-dhe-nje-i-plagosur/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here