Home Edukim Albin Kurti dhe Vjosa Osmani regjistrohen bashkë në Kuvend

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani regjistrohen bashkë në Kuvend

33 views
0
SHARE

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të  Kosovës (LDK), Vjosa Osmani, janë regjistruar bashkë si deputetë të Kuvendit të Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Kurti e Osmani kanë hyrë ndaras njëri pas tjetrit në Kuvend, përderisa në hollin e legjislativit janë regjistruar pranë njëri-tjetrit në bazë të disa fotografive që janë publikuar  në medie.

Kurti pasi është regjistruar tha se po punojnë ditë e natë për të arritur marrëveshjen me LDK-në.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/albin-kurti-dhe-vjosa-osmani-regjistrohen-bashke-ne-kuvend/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here