Home Edukim Alarm për bombë pranë kolegjit britanik

Alarm për bombë pranë kolegjit britanik

26 views
0
SHARE

Një alarm për bombë pranë një kolegji në Britani vuri në lëvizje autoritetet e policisë.

Nga hetimet paraprake policia deklaroi se një çantë e lënë pranë një biznesi ishte shkaku i këtij alarmi.

Pas verifikimeve të forcave xhenerike dhe të qenve të trajnuar rezultoi se ishte alarm fals.

Një dëshmitar okular deklaroi se dy godina u evakuuan menjëherë pas alarmit.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/alarm-per-bombe-prane-kolegjit-britanik/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here