Home Edukim Aksident i rëndë në Tiranë, dy të vdekur

Aksident i rëndë në Tiranë, dy të vdekur

62 views
0
SHARE

Një aksident fatal kan ndodhur pak minuta më parë në Tiranë.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe më pas kanë goditur dy këmbësorë.

Raportohet se dy këmbësorët kanë ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet forca të shumta policie.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/aksident-i-rende-ne-tirane-dy-te-vdekur/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here