Home Këshilla Per cdo te mencur qe ka simptoma te cmendurise (shkaku mesyshi dhe...

Per cdo te mencur qe ka simptoma te cmendurise (shkaku mesyshi dhe sihrit te dijes dhe mencurise)

0 views
0
SHARE

Per cdo te mencur qe ka simptoma te cmendurise (shkaku mesyshi dhe sihrit te dijes dhe mencurise)

Degjoje cdo dite pas namazeve ditore (minimumi 5 here ne dite )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here