14.8 C
Kumanovo
Monday, March 18, 2019
Home Blog Page 86

Zhvillime të pritshme në Arabinë Saudite: Princi i Kurorës bëhet Mbret, ja ç’mund të...

Media të ndryshme, ndër to dhe Daily Mail, njoftojnë se javën e ardhshme do ketë një zhvillim historik në kupolën drejtuese të Mbretërisë...

Arabia Saudite akuzon Hezbollahun për trafik droge dhe pastrim parash

Ministri saudit i Punëve të Jashtme akuzoi sot në Madrid Hezbollahun se po mban peng Libanin, duke përdorur portet e saj për trafik...

Përsërite këtë ajet Kuranor për mësyshin (smirë) që ndikon në çmenudri (probleme psikologjike)

Përsërite këtë ajet Kuranor për mësyshin (smirë) që ndikon në çmenudri (probleme psikologjike) Transliterimi (duaja me shkronja latine): UE IJ-JEKEEDUL-LEDHIINE KEFERUU LEJUZLIǨUUNEKE BI EBËŜAARIHIM LEM-MEE SEMIÛDH-DHIKRA...

407 viktima ja ku ka ndodhur tragjedia (FOTO)

Është rritur në më shumë se 407 numri i të vdekurve në provincën Kermanshah në perëndim të Iranit si pasojë e tërmetit të...

Tërmeti i 7,2 ballë shkund Lindjen e Mesme, mbi 330 të vdekur në Irak...

Shprëndaje në Facebook Cicëro në Twitter Një tërmet i fuqishëm prej 7,2 ballësh tronditi rajonin kufitar mes Iranit dhe Irakut, nga ku raportohen...

Jemen, autobombë në selinë e shërbimeve sekrete; ka viktima

Shprëndaje në Facebook Cicëro në Twitter Me dhjetëra viktima janë regjistruar pas një shpërthimi të shkaktuar nga një autobombë që ka goditur selinë...

Arabia Saudite arreston 11 princa, duke përfshirë edhe miliarderin Alwaleed bin Talal

Shprëndaje në Facebook Cicëro në Twitter Pretendohet se janë arrestuar një numër i madh ish-ministrash të cilët kanë qenë në mesin e ministrave...

Njoftimi nga Damasku: ushtria siriane merr nën kontroll bastionin e fundit të ISIS

Shprëndaje në Facebook Cicëro në Twitter Ushtria siriane ka marrë kontrollin e Deir al-Zour, bastionit të fundit të madh të ISIS. Lajmin e...

MANUKA

  ●SQARIM: Mjalti eshte 100% Manuka Orginal. Mjalta manuka eshte e prodhuar ne Zelandene e Re nga bletat dhe polenat e bletave te lindura ne shkurret...

Helm në qumësht, nusja e sapomartuar vret burrin dhe 12 familjarët

Një e re e sapomartuar në Pakistan është arrestuar nën dyshimet se ka vrarë bashkëshortin e saj dhe së paku 12 të afërmit...